OFERTA -> KLIMATYZACJA

Specjalizujemy się w dostarczaniu najlepszych i najbardziej niezawodnych rozwiązań instalacji klimatyzacyjnych. Klimatyzator zapewnia chłodzenie, ale również utrzymanie komfortowej temperatury i wilgotności powietrza).

Wykonujemy instalacje klimatyzacyjne pojedynczych pomieszczeń jak również całych obiektów biurowych czy handlowych. Nasze instalacje oparte są na urządzeniach odpowiednio dobranych do potrzeb użytkownika mogą to być pojedyncze klimatyzatory typu split stosowane dla jednego pomieszczenia jak również rozbudowane systemy multisplit dla obiektów o dużej ilości pomieszczeń klimatyzowanych. System taki poza chłodzeniem może również z powodzeniem ogrzewać pomieszczenia i dostarczać powietrze świeże (przy zastosowaniu jednostek wewnętrznych w wersji kanałowej).

W dużych obiektach stosujemy także rozwiązanie oparte na wytwornicach wody lodowej z klimakonwektorami zamontowanymi w wybranych pomieszczeniach. Świadczymy fachowe usługi montażowe oferowanych produktów a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Współpracujemy:

thermo silesia

lg

zibro

airwell"Aero-Klima" - Klimatyzacja i Wentylacja
42-606 Tarnowskie Góry
ul. Fiołków 10

gsm 600 568 686 oraz 600 905 620
e-mail: aeroklima@aeroklima.pl

Klimatyzacja: Bytom, Tarnowskie Góry, Chorzów, Zabrze